Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš pro CSGO

Ahoj chci se zeptat jakou myš si mám vybrat z vašich zkušenosti hraji předevsim csgo

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Změna předmětu, původně: Herní myši (host)

To cos napsal v prvním řádku sedí,to v druhém je tak na bázi teorie protože s levná = nekvalitní provedení,spínače.plasty,guma,mizernej soft jestli nějakej má atd atd,měl sem v ruce pár levnejch od A4Tech (což se považujou za slušný na to kolik stojej) ale určitě se to nedá srovnat s Logitechem třeba jak ergonomicky tak funkčně.