Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird - po aktualizaci neprichazi emaily

Dobrý den, mám problém s Thunderbirdem 78 . Po nynější aktualizaci Windows 10(nejspíše i thunderbirdu z 68 na 78) mě neprichazi zadne emaily. Odesílat jdou v pořádku, ale nepřichází. Na webmailu vše funguje správně. Při zkoušení nastavení security TLS v thunderbirdu dle návodů stále stejné. Už si moc nevím rady. 2 PC ze třech nefunguje příjem emailů u třetího pc kde je ještě thunderbird 68 verze vše funguje perfektně.

V Thuderbirde od Mozilla nebude žiaden problém. Ide ako raketa, ako víno.

Podľa mňa ti nejaký pitomec z radov AV, Defender, prípadne zašprajcovaný Firewall blokuje konkrétnu IP adresu, port pre prenos IN dát (443, 993-995).

Tu sa vrhni na odhaľovanie kauzálneho nexusu. Vypni tieto xindle AV, Firewally, Defender a spol., prepošli si následne sám sebe nejaký sľušný majlíček.

Děkuji za rady vše jsem vyzkoušel, ale bohužel bez úspěchu. Nicméně problém po dlouhém dumání jsem vyřešil problém byl v certifikátu. Emaily máme na svoji doménu ke které nebyl platný certifikát(ve verzi TB 68 prochází do teď v pořádku i bez certifikátu). Přepojil jsem tedy mailový server z vlastní domény na jejich mailový server a světe div se vše funguje s platným certifikátem.