Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počitač seká po zlom vypnutí.

Ahojte, som PC laik mám doma herný komp a po poslednom zlom vypnutí mi seká v nepravidelných intervaloch. Počítač som nechtiac reštartoval a keďže sa mi nechcelo kým sa znova načíta natvrdo som ho vypol cez tlačidlo na bedni, som si vedomý, že sa to nerobí a hnevá ma to, pretože odvtedy PC seká. Neviete aká chyba mohla nastať a čo sa mohlo poškodiť? Ďakujem.

V tom prípade sa jedná o zabrzdenú, nedokončenú záplatu, WU sa snaží po nete stiahnuť o.i. záplat generiká ovládačov.

Vyčisti systém: Dism++, ov lište Otions - Expert mode, zaklikaj štvorčeky, cugrunt. https://www.chuyu.me/en/index.html

Následne dožehli:
cleanmgr+ https://www.majorgeeks.com/files/details/cleanmgr.html

bacha na odkliknutie štvorca svojho browsera, aby si neprišiel o heslá, natavenie stránok a cookies.

manuálne zmaž: C:\Windows\servicing\LCU\*.*
*komplet obsah rollup balíkov veľkých záplat W10.

Reštart PC.

Teraz pobeží desina ako malina, ako víno.

ale až po tom, čo si skontroloval skrížené sektory chkdsk /x /f /r /v /b

Mňa musí mať od roku 1994 na fórach netu každý velice rád, hlavne ak má takýto sľušný, eštébákmi, zlodejskými boľševikmi dlhoročne, poctivo preychovávaný občan svoj prístrešok, nemokne, má dostatok pohybu v kotci, prísun surovín vo vyváženej potrave, zabezpečený pitný režim.