Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počitač seká po zlom vypnutí.

Ahojte, som PC laik mám doma herný komp a po poslednom zlom vypnutí mi seká v nepravidelných intervaloch. Počítač som nechtiac reštartoval a keďže sa mi nechcelo kým sa znova načíta natvrdo som ho vypol cez tlačidlo na bedni, som si vedomý, že sa to nerobí a hnevá ma to, pretože odvtedy PC seká. Neviete aká chyba mohla nastať a čo sa mohlo poškodiť? Ďakujem.

Mňa musí mať od roku 1994 na fórach netu každý velice rád, hlavne ak má takýto sľušný, eštébákmi, zlodejskými boľševikmi dlhoročne, poctivo preychovávaný občan svoj prístrešok, nemokne, má dostatok pohybu v kotci, prísun surovín vo vyváženej potrave, zabezpečený pitný režim.