Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Z Dsl na Ethernet

Zdravim Vas. Muj otec si koupil novy router, ale bez dsl pripojeni kabelu, jen na ethernetovy kabel. I pres to, ze dsl kabel jde strcit do ethernetove zastrcky, internet mu nejde jak pres kabel tak pres wifi. Ma otazka zni, zda by to vyresila jen DSL ---> Ethernet redukce? Dekuji vsem za odpoved.

Pěkně zmatený dotaz. Otec má teda VDSL připojení? V tom případě potřebuje modem. Ten může nastavit do režimu bridge (most) a za něj připojit svůj router.

Žádná redukce DSL --> Ethernet neexistuje.

Napiš přesné názvy+typ toho routeru a případně dalších zařízení, které se snažíš propojit.