Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napájecí režimy Windows 10 / Modern Standby

Mám postarší Windows tablet ještě s Intel BayTrail. Nechával jsem na něm úmyslně build 1909 kvůli Edge a proto, že fungoval celkem dobře. Bohužel dobráček Microsoft navzdory mé ignoraci nainstaloval build 20H2.
A začal, respektive vrátil se problém starších buildů na konkrétním HW, že okamžitě po zhasnutí obrazovky (přechodu do úsporného režimu) se odpojí Wi-Fi. Ještě ve 1909 bylo v Nastavení - Systém - Napájení a režim spánku - volba nevypínat Wi-Fi. Po aktualizaci na 20H2 prostě zmizela.

Pokud zapojím nabíječku, problém, zdá se, ustane. Problém je pouze při napájení z baterie.
Nevíte o nějakém stínovém klíči v registru zodpovědném za ponechání spojení Wi-Fi v režimu spánku?
Mám na mysli toto: https://www.laptopmag.com/articles/how-to-use-modern-standby
Jinak powercfg /a říká režim S0 k dispozici a aktivní (=> S1 až S3 a Hybrid deaktivovány).

Děkuji.

Když to já právě nechci vypnout funkci Connected Standby jako celek. Navíc ten klíč v registru už od verze 2004 chybí úplně.
Vlastní napájecí schéma už jsem zkoušel a nastavit všechny pokročilé hodnoty nastavit tak, aby byly stejné pro síť i baterii. Míjí se to účinkem.

Dobře, tak jinak - neznáš nějaký způsob, jak donutit systém myslet si, že je napájen ze sítě?
Protože pak se to chová správně.

Přikládám návod na Wi-Fi, který opravdu funguje.

REGEDIT
Počítač\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Power\PowerSettings\F15576E8-98B7-4186-B944-EAFA664402D9

změnit Attributes na hodnotu 2

Tím se teprve zpřístupní samotná možnost v Možnostech napájení "Připojení sítě v úsporném režimu". U baterie tam bylo nastaveno "Spravováno systémem Windows" --> změnit na Povolit.