Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem verifying dmi pool data .... update success

po odinstalovani ubuntu a instalaci xp sp3 se po startu objevuje verifying dmi pool data .... update success nebo jen verifying dmi pool data .... a zamrzne

zkousel jsem ladit v biosu, bootfix i bootmgr v konzoli v instalaci a neuspesne..

problem muze byt v tom ze bootuje z c:\ na kterem mam data a hry, istalace xp se provadi na d:\

zkousel jsem prenest system na c:\ pomoci sys c: ale nejak neuspesne.. [nemam boot soubory z xp a nemuzu je najit]

dekuji za jakoukoliv uzitecnou radu od zdejsich geeks

A kolko ty tam mas pripojenych diskov, ked musis stlacit F5 ?? Jaj ty si tam mal asu USB flashdisk s DOSom, uz chapem :)

Inac poradie particii je tusim v tom okienku vlavo dole, to sa tam da tusim popresuvat alebo nejak sa da zvolit ze ktory oddiel ma byt kde na tych 4 MBR zaznamoch (pise ti to niekde dole ze akymi klavesami, presunies sa do toho okienka tusim pomocou sipiek alebo pomocou tab), daj si to tam tak aby prvy oddiel bol prvy a druhy oddiel druhy. Potom to musis ulozit na disk (nejakou F klavesou, pise ti to tam). ked to restartnes tak to musi byt tak ako si to ulozil (over si)

P.S. a az budes instalovat ten Win, tak fyzicky odpoj vsetko z USB, citacky kariet, USB sticky/disky atd, vsetko odpojit.

zruš: "3 log windows nt ntfs ... 15350076kb"
oddíl "2 Pri 1 VFAT Extender LBA ... 15350107kb" převeď na primární, active.

aspoň první, a klidně i čtvrtý kousek "1 unused, 4 unused" připoj k tomu normálnímu 15gb oddílu

pak začni instalovat. když při instalaci uvidíš, že ti xp nabízí instalační adresář d:\windows, je furt něco špatně. ale zrušení toho prvního extended musí pomoct.

Nezlobim se ;) Uz to vidim, to tak tusim robi nejaky Win alebo linux, ok.
Ak chces mat Win na tom malom 15GB oddieli, tak zrus tie prve dve polozky (teda nie prve dve ale polozky 3, a 2, - najprv oddiel v tom VFAT extenderi (log windows nt ntfs) a potom samotny VFAT extender) a na prazdnom mieste vytvor jeden oddiel, mozes typ napr. FAT32 LBA alebo aj NTFS ak tam budes mat na vyber typ aj NTFS

A potom sem opis aj to okienko co je vlavo dole

Nainstaluj Win normalne zrus particiu a urob nanovo v instalatore. Ak to nejde ani tak tak mas blbo disk zapojeny alebo najumprobvany alebo blbo BIOS (do BIOSu daj load defaults, a vypni vsetky ochranu MBR a antivir ochrranu atd), alebo je disk vadny.

Ak je to PATA disk tak mas 80zilovy kabel a je disk sam na konci kabla ?