Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomůžete z přiložené foto určit port?

Zdravíme!
Lze nějak poznat, zda to je SATA nebo NVMe? Doteď jsem připojoval disky pouze kabelem, na M.2 port jsem ještě nenarazil. 😅 Ano, do návodu od notebooku jsem se díval, ten zmiňuje jen konfiguraci se kterou byl zakoupen, o tom že je na desce volný RAM slot a tenhle M.2 nic neříká.

Jinak je to Medion P7402 (MD60850)

Díky

Vyřešeno, je zo ta SATA B-key, takže se pořídil B&M-key disk a už to jede.
Co udělat s HDD? Chci ho používat jako úložiště, rozhodně 1TB disk nehodím do sběru. Nechat v notebooku tak jak je, i s původním operačním systémem (třeba jako rezervu, kdyby ssd odešel) a jen na něj dál ukládat? Nebo ho nějak formátovat, nebo cokoliv? A nebo ho úplně vyndat a používat jako externí?