Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - jak získat zpět ukradený účet?

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Byl jsem součástí lidí, jejichž data z FB účtu unikla na internet. Nyní se nemohu na Facebook přihlásit, protože mám samozřejmě od někoho změněný e-mail i heslo, kterým se přihlašuju.Nevíte někdo prosím, co s tím můžu dělat? Udělá s tím podpora Facebooku něco? Můžu je nějak kontaktovat? Potřebuju se na svůj profil dostat kvůli škole a samozřejmě i kvůli ostatní komunikaci. Budu rád za každou radu k tématu, předem děkuju za rady 😇

Změna předmětu, původně: Facebook účet (host)

Mám stejný problém. Ani po zaslání řidičáku mi účet nezaktivovali a je stále blokovaný. Nemůžu teď za boha najít tu možnost poslat znovu řidičák. Nevíte neporadíte? Štve mi, že mám na FB vázané 2 profesní stránky.