Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - jak získat zpět ukradený účet?

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Byl jsem součástí lidí, jejichž data z FB účtu unikla na internet. Nyní se nemohu na Facebook přihlásit, protože mám samozřejmě od někoho změněný e-mail i heslo, kterým se přihlašuju.Nevíte někdo prosím, co s tím můžu dělat? Udělá s tím podpora Facebooku něco? Můžu je nějak kontaktovat? Potřebuju se na svůj profil dostat kvůli škole a samozřejmě i kvůli ostatní komunikaci. Budu rád za každou radu k tématu, předem děkuju za rady 😇

Změna předmětu, původně: Facebook účet (host)

Děkuju moc za pomoc, ale bohužel mi to asi nepomůže... Ptá se (asi to centrum nápovědy), jestli jsem schopen se přihlásit, píšu tedy, že ne. Potom se ptá, jestli mám přístup k e-mailu nebo k číslu, které bylo s tímto účtem propojeno. Číslo jsem si tam raději nedával, a e-mail, který jsem tam měl, někdo změnil, takže všechna potvrzení a jiné údaje chodí na někým aktualizovaný e-mail. Odkáže mě tedy k zadání e-mailu nebo telefonního čísla k účtu, ikdyž jsem mu psal, že k tomto údajům nemám přístup 😅 Není prosím Vás nějak možné kontaktovat nápovědu z masa a kostí? 🙂

Kamo, tobe pomuzou ti autorizovani pratele, tzn. ze jsi prece urcil (ze jo, ne ?) nejakych 3 - 5 lidi , kteri ti pomohou s obnovou uctum pokud by byl napaden hackerem. Takze se jim ozvi at ti pomuzou.
Doplneno
https://spotrebitele.dtest.cz/clanek-6520/ztraceny-pristup-na-facebook-muzete-ziskat-zpet

V Nastavení otevřete Zabezpečení a přihlášení, je hned druhé v pořadí. Tam najděte položkuVyberte 3 až 5 přátel, kteří vám pomůžou dostat se zpět k vašemu účtu a klikněte na ni, poté na Vybrat přátele. Ty jednoduše zadáte podle instrukcí. Musí být skutečně nejméně tři, menší počet Facebooku nestačí. Svoji volbu můžete kdykoliv později změnit na stejném místě. Příslušní lidé dostanou upozornění, že jste je přidali na svůj seznam důvěryhodných

V "Nastavení" čeho??? Jsem bohužel ve stejné situaci (účet ukradený dnes) a tenhle článek na mě samozřejmě na google vyskočil, ale připadá mi to jako Hlava 22. Čtu ho asi po 3. a nějak jsem to nedokázala uchopit. Já se nemůžu přihlásit k mému účtu na FB, ale podle tohoto návodu mám cosi otevřít v jeho Nastavení. Jenže, pokud se na FB nepřihlásím, tak se nedostanu ani na jeho Nastavení. Mám v záloze hned několik přátel, kteří by mě pomohli se k mému účtu dostat , ale když se k tomu účtu nemůžu přihlásit, tak je nemám jak vybrat. Jsem (vlastně byla jsem) na fb 12 roků a začínám se se svým profilem loučit. A podotýkám, že fakt nebyl nijak významný... asi 130 přátel, poslední příspěvek někdy před rokem, soukromí nastavené tak, že v podstatě nebylo nic k vidění...

Ani tohle nepomohlo

Jak funguje pomoc v přihlašovací nouzi

Když se vám nebude dařit do svého účtu přihlásit, klikněte na možnost Zapomněli jste přístup k účtu? hned pod rámečky pro přihlašovací údaje. Budete vyzváni k zadání přihlašovacího mailu nebo telefonu – udělejte to. Pokud k nim nemáte přístup, poklepejte v dalším kroku na Už k těmto údajům nemáte přístup? a pak totéž ještě potvrďte klinutím na nápis Nemám přístup ke svému e-mailu (telefonu).

Facebook vás požádá o uvedení nové e-mailové adresy nebo telefonního čísla, kde později obdržíte informace k obnovení přístupu. Požádá vás, abyste se osobně spojili s přáteli, které jste vybrali jako zachránce, a pokud si nepamatujete, koho jste do nastavení zadali, připomene vám to.

?

Jenže když mi změnili email i tel.číslo, tak je tam nekonečná smyčka: Už k těmto údajům nemáte přístup? - Nemám přístup ke svému e-mailu (telefonu). Protože tam je nový email, na který by se poslal link na obnovení hesla.

K požádání o uvedení nové e-mailové adresy nebo telefonního čísla, kde později obdržíte informace k obnovení přístupu, vůbec nedojde.
Vykopne mě to do to na: facebook.com/login/identify, tam vás vyzve vyhledat váš účet. Zadáte svůj nick a jste opět na stránce obnovení hesla,
kde už je jiný email a jiné tel.číslo.

A kolečko je uzavřené opět vás nutí na: Už k těmto údajům nemáte přístup? - Nemám přístup ke svému e-mailu (telefonu).

Je nějaká možnost, jak to vyřešit? Podpora se se mnou vůbec nebaví...

Stalo se mi to samé, změnili mi email i heslo. Psala sem na podporu, napsali mi, že je můj účet v pořádku, tak sem jim vše napsala znova a teď čekám. Co mě zaráží, že mi na původní můj e-mail nepřišla žádná zpráva o změně údajů a tak...

Dnes se mi stalo to samé. Nedostanu se k účtu, někdo se mi tam přihlásil, přidal svůj mail, nemám tam telefon a dotyčný mi tam rovnou nastavil dvoufázové ověření, tzn. aktuálně se tam prostě nedostanu. Zkoušela jsem nejrůznější formuláře, nahrát doklad, nahlásit to přes nějaké přátele a najednou profil není k dohledání. Tak ted nevím, jestli to zablokoval FB nebo daný hacker :(

Dodnes žádná změna? Dnes se mi stalo úplně to samé a jsem zoufalá :-| (taky jsem měla účet dlouho, asi +- 11 let). Tak mě zajímá, jestli jste se někdo ke svému účtu zpátky dostal nebo se s ním mám fakt rozloučit. A samozřejmě ano, důvěryhodné přátele jsem nastavené neměla, tenkrát to nebylo, a teď jsem na zabezpečení nekoukala, jaká to škoda, že jsem to neudělala!

A řešilas to s jejich podporou? Budou chtít původní přihlašovací údaje, email, datum založení účtu
(alespoň rok založení) a jméno, ideálně i přezdívku a původní heslo. Možná i doklad totožnosti, to už netuším, ale určitě bych ho neposílal.
Nevím, jak je to dnes, ale dříve FB nechával uložené veškeré informace po dobu několika let i u zrušeného účtu, takže zkus jejich podporu.

Zkoušela jsem vyplnit nějaký formulář, ale nevím, jestli to byl úplně ten správný. Ptalo se to na tam, co mám za problém a co jsem vlastně dělala před tím problémem. Tak jsem jen napsala, že mi přišly dva e-maily první o neznámém přihlášení, ihned poté pravděpodobně útočník změnil e-mail, a po cca 10 min přišel druhý e-mail o změně hesla, a po tom to už nešlo (bohužel jsem zrovna nebyla ani u mobilu ani PC, abych si to přečetla včas a zarazila to u toho prvního varování). Respektive já se o problému s mým Facebookem dozvěděla, když jsem si na mobilu zapnula internet a přišla mi zpráva od kamarádky na Instagramu, kam jsem zmizela na messengeru, že mi chtěla napsat. Otevřela jsem tedy meseenger a zjistila, že jsem v háji, protože to sice nejprve vypadalo, že se nic neděje, jelikož se otevřel jako jindy, ale ve chvilce mě to odhlásilo. Ráda bych klidně našla nějaký lepší odkaz na podporu nebo kontakt, ale úplně nic světoborného jsem neobjevila. Ještě jsem večer našla možnost se přihlásit pomocí starého hesla, zkoušela jsem tedy zadat staré heslo a výsledek byl: Your password was changed 7 hours ago. If you don't know the current password on your account, you need to reset your password to continue. Jenže výsledkem je vždy poslání kódu na ten změněný cizí e-mail :-/ (to jsem samozřejmě už nepotvrzovala). Takže máš tip na nějaký e-mail třeba nebo jiný formulář :-) ? Já přibližně vím (rok), kdy to bylo založené a třeba tak před 7 lety jsem si stahovala kvůli nějakému problému i FB chat nebo jestli to byl celý FB účet, to už nevím, ale někde v záložních souborech na disku bych to asi i objevila, když by to bylo potřeba.

Ano, přesně tam jsem to už hledala, ale nic extra jsem neobjevila. Rada jako "když si myslíte, že máte napadený účet, přihlaste se a zabezpečte si lépe účet", mi fakt nepomůže. Jediné co, tak šlo docílit tohoto: You indicated that your account was hacked. We'll help you login and secure your account. If you don't think your account was hacked, you can cancel this process. Ale jako kdy to budou řešit, a zda vůbec, to je ve hvězdách. Proto jsem doufala v ještě nějakou jinou možnost. Nezbývá mi asi než čekat. Škoda že nenapsal nikdo z předchozích, jak dopadli.

Říkala jsem si, že než se to vyřeší (pokud vůbec), tak si budu psát s pár blízkými lidmi přes messenger bez registrace na FB, ale zjistila jsem, že to od roku 2020 už nejde! Tak se s ním možná opravdu rozloučím. On problém je ten, že na některé lidi jiný kontakt prostě nemám (např. přátelé z ciziny), a mám tam i školní kontakty, kterým píšu často kvůli domluvě na projektech, semestrálkách a tak. Ještě, že už je zkouškové období, jinak by mi to znepříjemnilo život ještě víc. No nic, asi se dám na modlení.

A jak se to stalo?nepřišel ti náhodou email,že bylo požádáno o změnu hesla s kódem pro přihlášení a odkazem na stránku fb.Mě to teda furt někdo posílá i když jsem o změnu hesla nežádal.Ale určité mate zabezpečení pro ověření tak to zkuste použít.

Podle mě je řešením si prostě profil založit nový a ten starý nechat žít nebo umřít. A sdělit všem včetně učitelů, že starý profil už neplatí (ztratil jsi nad ním kontrolu), takže až z něj někdo bude loudit půl milionu, že to nejsi ty a mají ho poslat do háje.
Co je to za školu, která chce po svých žácích facebook, měl jsem za to, že je od 16 (přičemž se údajně specializuje na 30+).

Milý pane, mýlíte se.. Jak se říká, mluviti stříbro, mlčeti zlato. Tím jsem chtěl říct - kdyby jste rači držel h..u, udělal by jste líp. Děkuji za velmi přínosný komentář. Hned je mi líp když si uvědomím, že se nechovám jako kretén vůči lidem a situacím, o kterých vůbec nic nevím. Přeju krásný den.

Tak jen pro info, vyřešeno asi za 12 dní. Někde u přihlašování jsem se proklikal k formuláři, kde jsem nahrál řidičák. Poprvé mi to zamítli, podruhé už mi poslali nějaký resetovací odkaz, kde na mě vyskočilo několik otázek plus asi 5 fotek mých přátel, ke kterým jsem musel přiřadit jména. Jméno na fb mám zkrácené, příjmení kompletní, takže předpokládám, že o tom rozhoduje fyzická osoba (podle profilovky by mě nepoznali). Co se týká zabezpečení, neměl jsem žádné. Účet založený v r.2009, příspěvků málo.

Dobrý den, bohužel dva dny zpět mi někdo také odcizil účet, změněná profilová fotografie, nelze se se přihlásit ani na fb ani na mesenger. Email mi funguje, avšak uplne pokazde narazim na to, ze se musim overit pres sms kod, ktery mi nemohou odeslat, nebot jsem prekrocila limit- to se vsak v realu nestalo. Na podporu jsem se nikde nic nedohledala. Přes jaky odkaz/ formular jste se prosim dostal k resetovacimu odkazu? Nemam problem se jakkoliv overit, jen chci ziskat profil zpet, nebot na nej mam navazane firemni stranky a o ty opravdu nechci prijit:/ Predem dekuji mnohokrat za najekoliv rady, DEKUJI, Barbora

Dobrý den, nevím kde přesně to bylo, ale funguje to. Někde u přihlašovací obrazovky. Zkráceně - Zapomenuté přihlašovací údaje -> Nemám přístup k telefonu-> Vyfotit doklad.. Musíte hledat.. Už si to moc nepamatuju. Narazil jsem na to spíš pohaluzy, důležité ale je, že to je řešitelné.

Prosím ukradli mě účet..už 6 dní se nemůžu přihlásit..I když jsem odeslala doklad atd.prisel kód ale ten stejně nejde..jsem nešťastná..mám tam videa hlavně a fotky dcery od malinka..Prosím poradi mě někdo co mám dělat??

Jestli tohle vlákno ještě někdo znovu vykope a napíše sem, tak mu do měsíce kvůli paradentóze vypadají všechny zuby!

Rady tu máte, tak se jimi řiďte, tedy pokud jsou ještě aktuální.
Té pofidérné firmě jste se upsali jak nesvéprávní a odsouhlasili i vlastní smrt, tak si to řeště s Facebookem.
Plakat můžete jinde.

Mám stejný problém. Ani po zaslání řidičáku mi účet nezaktivovali a je stále blokovaný. Nemůžu teď za boha najít tu možnost poslat znovu řidičák. Nevíte neporadíte? Štve mi, že mám na FB vázané 2 profesní stránky.