Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylil jsem vodu do mechanické klávesnice

Zdravím, vylil jsem trochu vody do mechanické klávesnice v oblasti numpadu :-| Po té co jsem vodu vylil, jsem ji hned vypojil z počítače a šel sušit hadříkem, bylo pozdě...
Klávesnice funguje, ale ne tak jak má. Po té co ji připojím k počítači začne si dělat co chce, např. jsem na prohlížeči a několikrát otevře prohlížeč znovu, automaticky se začne něco vyhledávat a tak. No prostě blbne z toho celý počítač. Šlo by s klávesnicí něco dělat?

Díky za každou pomoc.

Je to tak, ryze vytaha veskerou vlhkost. Trochu blby je, ze se tam s ryzi nataha spousta prachu a bordelu. Takze pokud to prostredi neni s vysokou vzdusnou vlhkosti, uplne postaci to susit normalne na vzduchu a muze to byt ve vysledku i s lepsim vysledkem.