Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDF x-change editace

Dobrý den,
koupil jsem PDF xchange editor a seznamuji se s tím. Nedaří se mi do hotového PDF souboru vložit text tak aby se stávající text posunul níž.
Jedná se cca o půl stránky. Vložit text jde ale za cenu vymazání části starého textu.
Je to proveditelné anebo to musím udělat v jiném editoru ?
děkuji

Automaticky to posunout jak ve Wordu nejde. Jak jsem říkal - dát Editace obsahu. Objeví se slabé rámečky. Kliknu na rámeček, který chci posunout - objeví se ouška - přesunu. Musí být samozřejmě místo kam. Začít tedy odspodu a jednotlivé odstavce posunout. Potom teprve dát Přidat text
Editovat PDF jde také v Libre Draw - ne tak dobře.

díky všem za rady, myslel jsem že koupený PDF editor to bude umět (měl jsem se zeptat dřív)
Mám ještě jeden dotaz - když vymažu obsah stránky, jak vymazat tuto prázdnou stránku ?
Je zde moc funkcí a nějak se v tom ztrácím.

Lepší editor stejně nezískáš. Adobe Acrobat pracuje stějně, jen tam jsou jinak tlačítka. Pokud se naučíš PDFx-change používat, tak je supr. Naskenované PDF nejdou skoro vůbec editovat - je to obrázek převedený do PDF.
Mazání prázdné stránky:
Nahoře Zobrazit >> zatrhnout Náhledy stránek >> označit asi prázdnou stránku >> delete

Jediné, co u PDF-XChange postrádám, je automatické vytvoření formuláře, že dokáže předpřipravit editovatelné pole do nakreslených chlívečků. Což se hodí v případě, že moudrá státní správa dá k dispozici pouze needitovatelnou verzi nějakého formuláře, který chce, abys vyplnil. Zabít málo… 3-[

No ale to online www stránku nepřeloží. A ten manuál v *pdf, co má 1200 stránek, také (najednou) ne. Psalo mi to, že soubor je moc velký, že má mát do 10MB. Tak jsem vytáhl 9MB číst a zase to řvalo, cosi ve stylu "jéjej, je to moc velké".. Dále jsem to netestoval, nepotřebuji to překládat :)