Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Bluetooth - Windows 10

Zdravím vás,
Na W10 pro mi už nějaký pátek nefunguje bluetooth a rozhodl jsem se to řešit. Bohužel žádný internetový tutorial mi není schopný poradit a já už jsem opravdu bezradný. Mám Bluetooth dongle od Asusu, který na jiných počítačích normálně šlape a snažím se připojít Galaxy buds od Samsungu, který na každém jiném zařízení taky normálně funguje. Počítač se mi s nimi normálně spáruje, ale při pokusu o to je normálně připojit k PC mi vyhodí Windows zprávu "Nepovedlo se. Zkontrolujte, že je zařízení Bluetooth stále zjistitelné a pak to zkuste znovu".
Všechny bluetooth ovladače v PC jsem přeinstaloval, nefunguje nic. Přeinstaloval jsem i drivery toho donglu od Asusu, taky nic.
Spousta tutoriálů doporučuje spustit manuálně v services.msc funkci "bluetooth support service" ale tu já tam ani nemám. Fakt už si nevím rady, proto se obracím na vás o pomoc.

Díky!

Windows 10 Pro 64bit
Intel i5-6500 3.20GHz
16GB Ram
Nvidia GeForce RTX 3060

Přítelkyně má Galaxy buds + které taky připojit nejdou, nedá se připojit vlastně žádné bluetooth zařízení, ale neviděl bych problém v tom donglu, protože na mém druhém stolním PC normálně funguje. Proto jsem z toho tak zmatený. :D

Zkusil jsem to, momentálně všechny služby spojené s bluetooth běží, ale stále nefunguje. Co jsem koukal různě po netu, tak spousta lidí tam má ještě funkci Bluetooth support service a ta mi tam třeba úplně chybí i po přeinstalaci driverů na W10.

Jestli ti rozumim spravne:

Na tom PC nejdou zadna BT zarizeni, takze tim zarizenim (Samsung Buds) to neni.
Zarizeni bylo ozkouseno jinde a tam funguje.
BT dongle byl odzkousen jinde, take funguje, takze ani tim donglem to neni.
Zbyvaji teda ovladace ve Windows 10, ale ty jsi preinstaloval a nepomohlo.

Pak nechapu, kde muzes mit problem. :-/

Edit: Jeste, kdybys mel moznost, si od nekoho pujcit jiny dongle, bylo by zajimave zjistit, zda i jiny dongle by nefungoval na tom PC.

takze jsi o svem stejnem problemu neuvedl zadne informace, tvuj pc nema zadnou zakladni desku, nema zadnou verzi windows, ani do toho kramu necpes zadny bt dongl.
na zaklade tvych skvelych informaci mi moje vestecke gule rikaji, ze mas nejaky problem.

pro odborniky: 1. vidis ve spravci zarizeni nejaky bt?
2. ten system a nejake ovladace jsi instaloval ty?