Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word - VBA makro číslování kopií vs. formátování zápatí

Ahojte
Každý měsíc tisknu několik mnohostránkových (20 a více) dokumentů v pěti kopiích s tím, že každá kopie musí být v zápatí očíslovaná. Z lenosti jsem použil VBA makro, které sice funguje bezvadně, ale rozhodí zápatí, viz obr. Dovedli byste mi poradit jak to zaonačit aby číslování bylo na druhém řádku zápatí, ideálně centrované?
[92896-screenshot-2021-05-06-21-03-03-png]
[92897-screenshot-2021-05-06-21-02-42-png]

Makra ve Wordu sice nerad, ale mohlo by to splnit zadání.

Option Explicit

Sub TiskniCislujKopie()
Dim objCC As ContentControl
Dim PocKopii As String
Dim Kopie As Long

PocKopii = InputBox("Kolik kopií si" & Chr(13) & Chr(10) & "přeješ vytisknout?", "Tisk dokumentu", 1)
If PocKopii = "0" Or PocKopii = "" Then End
PocKopii = CLng(PocKopii)

ActiveWindow.ActivePane.View.SeekView = wdSeekCurrentPageFooter
With Selection
    .Delete Unit:=wdCharacter, Count:=20
    .EndKey Unit:=wdLine
    .TypeParagraph
    .TypeText Text:=vbTab

    Set objCC = .Range.ContentControls.Add(wdContentControlText)
End With

For Kopie = 1 To PocKopii
    objCC.Range.Text = "Kopie číslo: " & Kopie
    ' ActiveDocument.PrintPreview
    ActiveDocument.PrintOut
Next Kopie

objCC.Range.Delete
objCC.Delete
ActiveWindow.ActivePane.View.SeekView = wdSeekMainDocument
End Sub