Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spúšťanie viacero programov naraz

Zdravím, viete mi prosím niekto poradiť nejaký program, pomocou ktorého môžem spustiť viac programov naraz, a môžem si zvoliť aj interval za koľko sa má spustiť ďalší program?

Pre príklad: Zapnem si OBS Studio, a chcem aby sa napr. po 5 sekundách zaplo aj StreeamLsbels program. Skúšal som to urobiť cez batch súbor, ale stále mi to vypisuje, že nenašlo cestu k programu.

@echo off

start C:\ProgramData\Microsoft\Windows\"Start Menu"\Programs\OBS Studio\"OBS Studio.exe"
timeout 5
start C:\Users\moj_nickname\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\"Start Menu"\Programs\StreamLabels.exe
exit

Skúšal som to urobiť cez batch súbor, ale stále mi to vypisuje, že nenašlo cestu k programu.

Jdeš na to dobře ale dávkový soubor musí ukazovat na exe soubor s aplikací, ne na zástupce ve start menu.

Obs je typicky umístěný na C:\Program Files (x86)\OBS\ nebo C:\Program Files\OBS\ pro 64bit

takže příklad -všimni si uvozovek
start "C:\Program Files\OBS\OBS Studio.exe"

k vyhledání programů a zkopírovaní cest použij nějaký souborvý manager /totalcmd např ctrl+shift+enter zkopíruje cestu/

příkaz start má navíc zkriplenou syntaxi, text v uvozovkách považuje za titulek okna.
zkusil bych mu podstrčit jedny prázdné navíc, co on na to:

start "" "C:\Program Files\OBS\OBS Studio.exe"

podle zadání tazatel nepoužívá normálního správce souborů, ale tupý průzkumník s vypnutým zobrazením přípon.
v něm nevidí rozdíl mezi ikonou zástupce .lnk a programem .exe

normální free nástroj je: altap salamander, double commander, ...