Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostupnost RTX 3080ti v cz/sk/zahraničí

Ahoj, potrebujem jeden kus tejto karty na prácu s 3D (má dostatočný výkon a minimálnu pamäť, ktorú k práci potrebujem). Nejaké typy na spolahlivé zahraničné alebo cz/sk obchody, v ktorých by sa dalo v súčasnej situácii ku karte dostať? Prípadne existujú rezervácie/predobjednávky/poradovník v nejakom obchode? z bazáru kupovať nechcem. ďakujem za akekolvek tipy

Ale tak něco se dá koupit :-D highend za highend cenu...

Prodej tohoto zboží je omezen počtem jednoho kusu na osobu za kalendářní měsíc z celého sortimentu (např. u grafických karet označených tímto textem lze koupit jen jednu grafickou kartu měsíčně, a to bez ohledu na konkrétní typ). Při porušení nebo obcházení vám může být bez upozornění a bez náhrady zrušena objednávka a váš uživatelský účet může být zablokován. Abychom dodržování omezení prodeje mohli kontrolovat, je podmínkou objednání zboží uvedení Vašeho jména a příjmení. Výdej zboží je poté podmíněn ověřením totožnosti zákazníka platným dokladem (jméno a příjmení se musí shodovat s údaji v objednávce a po objednání nelze měnit).

[93035-bitcoin-png]

Nezmysel,... Google či nVidia servery nepomôžu,lebo:

- sú len na hry, nie na pracu s grafikou a 3D
- vyžadujú kvalitné online pripojenie, pričom minimálne na Slovensku sme viacerý radi aj v okresných mestách za ADSL + EDGE.... nepočítaj to gigantické pokrytie kedy optiku dajú na jednej ulici a zrazu označia mesto za pokryté.
- Tie online služby sú nespolehlivé a nekvalitné.
- Nemáš skoro žiadnu kontrolu nad nastavením a tak ďalej
- GK stále potrebuješ keď máš viacero monitorov s vysokými rozlíšeniami

Tak to tu konektivitu jen závidím.
Tady mám 16/16 Mbit (ale "pouští" nám víc), občas stahuji rychlostí i kolem 4 megabajtů/vteřinu. Wifi. Pevná linka nabízí myslím 100mbit. A kabel/optika se pořád připravuje, již několik let. V ní mám slíben 333/167 megabit.

Jinak o cloudové hraní naprosto nestojím. Kvůli modifikacím a češtinám.

- minimalne v KE a okoli mas 10Gbit net za 18 e mesacne, uplne bez problemov

No to je dost odvazne tbrdenie vzhladom na to, ze sa to zacalo ponukat len nedavno a je to defacto "testovacia" prevadzka, kedze na to nemame stavane chbticove pripojenia.
Staci si pozriet pripojenie Antiku v centralnych uzloch.

Súhlas s Ale, grafická karta je na prácu neporovnatelne flexibilnejšia a spolahlivejšia ako čokolvek online v súčasnosti (vrátane renderovacích fariem), rendering je v podstate celý o nastaveniach. Okrem toho ťažko budem s priemerným pripojením niekde uploadovať simuláciu s veľkosťou stoviek GB a v prípade ďalších úprav scény robiť takýto upload niekolkokrát znova.