Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostupnost RTX 3080ti v cz/sk/zahraničí

Ahoj, potrebujem jeden kus tejto karty na prácu s 3D (má dostatočný výkon a minimálnu pamäť, ktorú k práci potrebujem). Nejaké typy na spolahlivé zahraničné alebo cz/sk obchody, v ktorých by sa dalo v súčasnej situácii ku karte dostať? Prípadne existujú rezervácie/predobjednávky/poradovník v nejakom obchode? z bazáru kupovať nechcem. ďakujem za akekolvek tipy

Ale tak něco se dá koupit :-D highend za highend cenu...

Prodej tohoto zboží je omezen počtem jednoho kusu na osobu za kalendářní měsíc z celého sortimentu (např. u grafických karet označených tímto textem lze koupit jen jednu grafickou kartu měsíčně, a to bez ohledu na konkrétní typ). Při porušení nebo obcházení vám může být bez upozornění a bez náhrady zrušena objednávka a váš uživatelský účet může být zablokován. Abychom dodržování omezení prodeje mohli kontrolovat, je podmínkou objednání zboží uvedení Vašeho jména a příjmení. Výdej zboží je poté podmíněn ověřením totožnosti zákazníka platným dokladem (jméno a příjmení se musí shodovat s údaji v objednávce a po objednání nelze měnit).

[93035-bitcoin-png]