Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s náhodným vypínáním Pc

Nevím zda je to tu dobře umístěné,...ale potřeboval bych poradit, zda někdo neví, proč se mi někdy vypne jen tak počítač,...stane se to třeba 1x za měsíc a může to být při jakékoliv příližitosti(koukáni na filmy-bez zátěže, hraní Warzonu třeba-zátěz), prostě mi skočí černý obras a asi se to Pc chce resetovat, černá obrazovka zůstává a všechny větráky se nahodí a hned po 1s zase schodí a takhle se to opakuje dokud ho nevypnu switchem či neodpojím ze zdroje,...pak ho zapnu a zase to faká🤷‍♂️(Jako je to 1x za dobu, ale stejně mě to štve, když už to mám pomalu to PC rok, je nové), a zdrojem to předem podle mě není

650W=zdroj
B450-gaming X = motherboard
Gpu=Rx570 4gb
Cpu=ryzen2600
Ram:16gb 3200mhz
Chladič základní od Amd a jeden v Case,...teploty jsou taky v pořádku(Gpu do 75C a cpu do 70C)

Čo ti brání z ISO bútovacej flešky tvojho OS, vyrobenej cestou Rufus, spraviť čistú inštaláciu systému, čipset, ovládače s posledným vyhľadaním záplat WU?

Za 12-mesiacov sa OS môže pekne rozhasiť.

Ak sa jedná o W10 je možné, že si súbežne hľadá posledný net.framework, je spustený Orchestrator (MoUsoCoreWorker.exe je veľká sviňa), WU, Bits...

Potom až rieš HW problémy, upečenej grafiky, vadnej RAM, slabého zdroja usw.

Náhodné vypínání může způsobovat i špatný kontakt paměti, grafiky a konektorů.
Zkus všechno povytahovat a znovu zastrčit.
Taky vadná baterka na základní desce umí podobné kousky.

Pokud to je rok staré, tak je to ještě v záruce.