Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace funkcí na Windows 10, verze 20H2 – chyba 0xc1900223

Pánové,

pomozte mi s následujícím problémem, i když ručně dám vyhledat aktualizace, začne se stahovat 20H2, ale nakonec to skončí vždycky stejně, viz hláška otázky.
trochu jsem googloval ale moudrý z toho nejsem.
Počítač je stále zapnutý na internetu, přesto se něco zašmodrchalo..

Nevěděl byste někdo co s tím?

Ty máš nainstalovanou verzi 1909? Ta je dávno nepodporovaná, proto to nabízí update na 2004 (aktuální je 21H1). Před instalací ver. 2004 bylo nutné mít nainstalované toto: KB4566780.
https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4566780
Další možnost je nabootovat poslední instalaci, a udělat upgráde/přeinstalaci se zachováním souborů/opravu systému, nebo čistou instalaci (tu asi nechceš).

Blbost. Aktualizace instalačního média se neinstaluje, ale pouze se ty soubory nakopírují na instalační médium a přepíšou se na aktuální. A nechápu proč do toho taháš revizi 385 2004/20H2/21H1, když je už i revize 1081. A taky nechápu to, proč to radíš nějakému neznalému uživateli, pokud tu KB začne cpát do instalačky, tak mu instalačka nepude, protože bude rozdíl mezi revizí setup.exe na médiu a setup.exe v boot.wim. Jsi úplně mimo :-)

Stiahni si čerstvé ISO W10, klik na ISO, po rozbalení klik na Setup.exe. "Preštoruj" v gr.prostredí Windows systém so zachovaním dát a SW.

Budú nasledovať tri automatické reštarty, desina sa aktualizuje, záplatuje.

Bordel, torzá v roote C:\ si dokážeš vyčistiť už sám, z vlastnej vôli.

Hmm, vyřešeno!

Stáhnul jsem pomocí Media creation tool na flešku aktuální instalačku w10, spustil na flešce setup, dal zachovat moje soubory, a nainstalovala se přes moje 1909 (které nešly upgradovat) 21H1 a ta už se zdá upgradovat jde, ještě se dodatečně stáhly nějaké aktualizace.

Nevím, proč to zůstalo kouslé na té 1909 celou dlouhou dobu, zajímavé.

A ani nevím jestli to nebylo nakonec lepší, žádné upgrady = žádná překvápka :-)