Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace funkcí na Windows 10, verze 20H2 – chyba 0xc1900223

Pánové,

pomozte mi s následujícím problémem, i když ručně dám vyhledat aktualizace, začne se stahovat 20H2, ale nakonec to skončí vždycky stejně, viz hláška otázky.
trochu jsem googloval ale moudrý z toho nejsem.
Počítač je stále zapnutý na internetu, přesto se něco zašmodrchalo..

Nevěděl byste někdo co s tím?

Hmm, vyřešeno!

Stáhnul jsem pomocí Media creation tool na flešku aktuální instalačku w10, spustil na flešce setup, dal zachovat moje soubory, a nainstalovala se přes moje 1909 (které nešly upgradovat) 21H1 a ta už se zdá upgradovat jde, ještě se dodatečně stáhly nějaké aktualizace.

Nevím, proč to zůstalo kouslé na té 1909 celou dlouhou dobu, zajímavé.

A ani nevím jestli to nebylo nakonec lepší, žádné upgrady = žádná překvápka :-)