Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při aktualizaci biosu se mi smazal

Zdravím, když sem na desce B450M S2H aktualizoval BIOS - udělal sem si BIOS USB disk - naflashoval ho, aktualizoval se bios, potom se to restarovalo a vypla se mi obrazovka. Od té doby nic nereaguje. Deska je stále v záruce - mám to tedy zkusit reklamovat a říct vadu o biosu nebo nic neříkát a jen říct že deska nefunguje? Díky za pomoc.

Celkom nesuhlasim...upgrade biosu umoznuje samotn vyrobca dosky a ked z akehokolvek dovodu nevyjde a doska sa stane nefunkcna je to stale chyba dosky a nevidim dovod zamietat v takomto pripade reklamaciu, ze si to sposobil sam uzivatel.
Ak napise ako dovod reklamacie, ze doska nenabehne klamat nebude, takze nevidim dovod nazyvat ho podvodnikom.

flashnuti biosu neni neodborna manipulace. Samozrejme nevime co tam flashnul a jak, ale to se muzeme uz jen dohadovat. Nema cenu kolem toho mudrovat - reklamace je plne na miste. Bud ji uznaji, nebo ne (divil bych se). Ale ono kdyz se vyrobci nechce, tak si duvod pro neuznani najde. Obzvlast vychvalene je tim treba Supermicro, ktere vrati kdejakou desku protoze "tady je skrabanecek, no fuj!". (pripadne "zavada se neprojevila" a muzete hrat ping-pong s deskou tam a zpatky, i kdyz dobre vite ze tam zavada rozhodne je)