Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna základní desky

Dobrý den, vyměnil jsem základní desku a kdyz zapnu počítač naběhne pouze do ,,vítejde" dál už ne a obrazovka je v kvalite 4 bitu a víš nejde dat, počítač zapnu pouze v nouzovém režimu. když jsem chtěl aktualizovat bios tak mi to v nouzovám režimu NEJDE .

Zrušené není. Někdy to projde i online, ale mám pocit, že musí být splněna jednak půlroční doba od poslední aktivace a za druhé je tuto operaci možné provést maximálně třikrát (tedy online).
Volat na linku samozřejmě lze vždy a když člověk tvrdí něco ve smyslu, že "nic neměnil, akorát PC nejel, tak ho musel dát do opravny, teď mu ho vrátili a chce to aktivaci", tak se MS na nic neptá a aktivaci povolí. Když se to dělá zřídka, tak to MS toleruje. Pokud někdo mění desku každého čtvrt roku, tak to MS nepovolí.