Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna základní desky

Dobrý den, vyměnil jsem základní desku a kdyz zapnu počítač naběhne pouze do ,,vítejde" dál už ne a obrazovka je v kvalite 4 bitu a víš nejde dat, počítač zapnu pouze v nouzovém režimu. když jsem chtěl aktualizovat bios tak mi to v nouzovám režimu NEJDE .

Zrušené není. Někdy to projde i online, ale mám pocit, že musí být splněna jednak půlroční doba od poslední aktivace a za druhé je tuto operaci možné provést maximálně třikrát (tedy online).
Volat na linku samozřejmě lze vždy a když člověk tvrdí něco ve smyslu, že "nic neměnil, akorát PC nejel, tak ho musel dát do opravny, teď mu ho vrátili a chce to aktivaci", tak se MS na nic neptá a aktivaci povolí. Když se to dělá zřídka, tak to MS toleruje. Pokud někdo mění desku každého čtvrt roku, tak to MS nepovolí.

Tak zas netreba to dramatizovat, ved to neprenasa na ine PC takze licenciu imho neporusil, a zaplatil za tu licenciu na to jedno PC, takze kradezou by som to nenazyval. Mimochodom tu blbost o neprenositelnosti v licencii v nemecku v r. tusim 2001 nejaky sud neuznal (a je to ako precedens takze v D ta hovadina o neprenositelnosti je snad odvtedy aj neplatna, ale len v D)