Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI MPG X570 GAMING PLUS nastartuje

Ahoj. Nedávno jsem tu psal https://pc.poradna.net/questions/3092305-upgrade-cpu-a-desky a už jsem začal sestavovat, desku MSI MPG X570 GAMING PLUS a kromě grafiky jsem měl vše připojeny. Nicméně po zmáčknuti power on se nic nestane (zkoušel jsem i spojení pinu na desce) . Ani led diody, ani větráčky. U mého staršího PC se deska zapíná i bez cpu, bez ram. Je možný ze to vůbec nenastartuje bez grafiky?
Zdroj jsem si ověřil a ten funguje.

A spadla mi malinka kapička pasty na desku mezi obvody tak si říkám jestli jsem neodrovnal desku a nemusím ji hodit rovnou do šrotu…

Cpu jsem u té druhe koupeny desky vůbec nedával. Ten jsem vkládal jen u té první. Zkousel jsem u té druhé koupené desky jestli se vubec rozsvítí a nic. Měl jsem připojeny cpu pw1 a napájení pro desku. + power switch. Obě nove desky nic. Moje stará deska ve stejným zapojeni a se stejným zdrojem se rozsvítí.

Tak tam vraz cpu, a chladič, ram, a připojit napájení desky a ještě cpu přídavné napájení, zkus to zapnout jak to máš v té krabici. Pokud nic tak je něco špatně. Jo mohl bys konečně napsat co máš za zdroj (značka tip)?

Jo sorry Seasonic 550W.

Ještě jedna věc, zkus použít starý cpu Ryzen 5 2600 tedy pokud ho ještě máš.

A ještě jedna věc, nebo ty desky reklamuj, a kup si desku od fi Asus a děkovný dopisy opravdu nechci...
Protože si myslím, že MSI a zakladní desky nejde dohromady.