Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router a RJ-11 x RJ-45

Dobrý den, mám router s konektorem na RJ-45 pro připojení WAN, dále mam telefonní linku kabel tedy s RJ-11 konektory. Mohu "přecvaknout" jeden konec telefonního kabelu, který půjde do routeru na konektor RJ-45? A jaké bude zapojení tohoto konektoru? Děkuji za radu.

OMG::)

Předpokládám, že tazatel má DSL router, (třeba stejný jako já), který má na DSL vstupu široký, tedy stejný jako na LAN, tedy RJ45. Já jsem k němu dostal kabel RJ11 <----> RJ45. Je to U.S.Robotics, a nepředpokládám, že jsem jediný majitel na světě.

http://www.alza.cz/us-robotics-adsl2-modem-d57269.h tm

Sice tam píšou RJ11, leč skutečnost je jiná.....

http://www.elektro-1.cz/ShowImage.asp?FL=4&IMG=NU40 0-3&FR=Aliaweb,%20spol%20s.%20r.%20o.

Opravdu mne nenapadlo, že by to cpal do normálního routeru....

Jirko, znáš to: "Jeden myslel a pos*al se."

Jasně jsem napsal, že zastrčit RJ11 do RJ45 zásuvky lze.. nicméně na takto hloupě položený dotaz je skoro NUTNOST upozornit, že do ethernetu telefonní linka rozhodně nepatří.