Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit poslední relaci v EDGE ?

Ahoj, po letech, kdy jsem byl spokojeným uživatelem Windows 7, jsem byl z důvodu nového HW přinucen používat Win 10 a je to tady ZASE. Neustále sekání a studené restarty operačního systému okořeněné ještě sprostými svévolnými aktualizacemi v časech, kdy potřebuji pracovat a kdy jsem k aktualizaci nedal žádné svolení (a jediným podnětem k nim je restart po vytuhnutí OS, který se už ani neobtěžuje s modrou smrtí) jsou už jen třešinkou na dortu. Takhle to mám už půl roku, dnešní novinkou ale je, že mi EDGE ani nenabídnul obnovit poslední relaci. Strejda GOOGLE mi na tento dotaz vrací samej SEO SPAM, ale odpověď buď neodpovídá současnému menu EDGE nebo tam není vůbec. A pochybuji, že jsem první kdo se na to ptá a že na webu není. Může mě někdo prosím navést? (Akcie MS jsem už prodal) Děkuji moc.

HW jsem koupil tak jak je (notebook Lenovo). Nevím co bych měl mít nastavené jinak, aby to nechcípalo. Pokud nějaké nastavení způsobuje chcípání notebooku, tak by asi vůbec nemělo být k dispozici. Nemám teď na mysli nějaké složitější nastavování, spíše jsem odpovídal na co se to ptalo při prvním spuštění. Netaktoval třeba procesor apod.

Konkrétne História -> Nedávno zatvorené.

[93406-nedavno-zatvorene-jpg]

Ak to tam nevidíš, tak asi sa možno nestihlo uložiť. Mne to ale už viackrát pomohlo.
Často mávam otvorené dve okná, v každom samostatná sada kariet (relácia). A vždy sa mi zatvoria aj otvoria v rovnakom stave. A ak omylom jedno okno zavriem, tak v histórii ho nájdem celé so všetkými kartami. Viď obrázok.
V Edge mám nastavené otvoriť karty z predchádzajúcej relácie.

how-to-reopen-tabs-from-last-browsing-session-in-the-new-microsoft-edge-windows-mac Ctrl + Shift + T si neskúšal?