Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde touchpad

Dobrý den, mám problém s mým notasem z ničeho nic nejde vůbec touchpad, když ale zapojím myš do USB, taj se myš ukáže a jde to, jak má. Vpravo dole u hodin mám tohle. Nevíte, jak to, prosím vyřešit ?
Mám Lenovo IdeaPad G50-45.

Stáhl jsem si Hirens Boot 15.2. a vyzkoušel to, začátek dobrý touchpad šel, ale 2 minuty na to už nešel, tentokrát žádný žlutý trojúhelník v ikonce vpravo dole se nezobrazoval.
Fajn pustil jsem to znova ve win10, otevřu prohlížeč a do adresy nahoře se mi z ničeho nic píše: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Vzápětí ten zvuk, když to vypneš přes Fn+F6, dokonce i ta šedivá ikonka přeškrnutý touchpad se mi zobrazí, 5 minut na to to samé, akorát již čistá jako kdybych jí zapínal. Ale já s tím nic nedělám.
Nějaký nápady ? :)

EDIT: Mám další problém, když jsem připojen ke své Wifi, tak zhruba po půl hodině mě to odpojí, když se chci znovu napojit, tak to píše: K této sítí se nedá připojit, dobře, zkusím to na druhé Wifi a nic, K této síti se nedá připojit.

Pokiaľ to robí touchpad a tie somariny robí i vstavaná klávesnica - je problém vo vnútri - oba sú totiž typu PS/2 (nie sú to USB zariadenia). Vyzerá to buď na chybu HW, alebo máš tam nejakú škodnú.
Skús najskôr preveriť na škodnú, ak nenájde, tak servis, prípadne podporu Lenovo - ak nepomôžu - tak asi výmena dosky v NB.

Škodnou jsem vyloučil přes eset online a FRST, potažmo adwcleaner, Nejvíce zlobí touchapd, klávesnice a wifi, která se po 20 minutách připojení odpojí a znovu se již nepřipojí.

Nové nahrání win by nepomohlo ?

zlobí touchapd, klávesnice a wifi

to je příliš závad najednou. kdyby to bylo jen ve windows, dá se říct vadná vlastní instalace ovladačů, dále rozdrbávaná jejich automatickými aktualizacemi.
ale ono to podobně nefunguje i v jiném prostředí (hirens).
-> to může nasvědčovat problém s chipsetem na desce. nebo třeba jen s teplem poškozeným filtračním elytem za korunu, což se u smd špatně hledá.

jestli má cenu to křísit: podle mě spíš ne. slabý procesor, displej s nízkým rozlišením, divný disk, malá ram.

hledal bych mezi repasovanými notebuky nějakou i5 řady 4000-6000 - i když to bude jen 2jádro, bude mít 2x vyšší výkon. a jen se ssd, externí disk můžeš mít ze starého ntb.
ehm, teď jsem se díval na repasy, a pokud má mít nový ntb lepší rozlišení (cpu, ram, ssd), začínají ceny na 11-12t, to není úplně odvaz.
a teď babo raď.