Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox přechod na ESR verzi_jak přenést data

Kdysi jsem používal ESR verzi, která mi vyhovuje víc. Pak jsem s novým pc na přenos zapoměl a byl tam normální FFox, který věčně obtěžuje aktualizacemi. Přeinstalace s MozBackup je jednoduchá věc, ale ne tak úplně. Když se do pc dá verze ESR, která je starší, nejde např. používat bankovnictví. Píše hlášku o nutnosti nového profilu z důvodu potřeby novější verze, než té původní. Nový profil přepíše ten starý, což nechci. Čekal jsem na stejnou verzi FF (nyní 91.0.1) a zkusil znovu reinstall. Výsledek je stejný, viz screen. Dá se s tím něco efektivního udělat, aby nedávalo tuto hlášku? Nebo jinak – při reinstallu updatovat pouze soubory profilu, které se musí. Viz druhý screen. Které to jsou? Jde mi hlavně o záložky a přihlašovací hesla k webům. Vyzná se v tom někdo tady? Doufám, že jsem to podal srozumitelně, díky předem za rady.
Petr

věčně obtěžuje aktualizacemi

Automatické aktualizace se dají zakázat přes soubor xxx.reg (který si vytvoříš a spustíš).
Obsah bude:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Mozilla\Firefox]
"DisableAppUpdate"=dword:00000001

Pro zrušení zákazu změníš takto: "DisableAppUpdate"=-

Já bych překopčil jenom ty záložky s historií a hesla.
Navíc na screenu není vidět, co je schované za posuvníkem.
Já jsem to nikdy mozillabackupem nedělal - vždy jen "ručně".
Ty ostatní soubory můžou být narušené (pokud budou chybět, Firefox si je vytvoří).

Když se to nepovede napoprvé, máš možnost to zopakovat.
Tu zálohu stačí přejmenovat na .zip a rozbalit. Dostaneš se k potřebným souborům (pokud budou zapotřebí).