Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké reprobedny?

Reprobedny se zesilovačem. Pro zpěváka sboru.
Asi 2.0 nebo 2.1
Většinu času budou připojeny k obyčejnému notebooku. Občas ale asi budou připojeny k nějakému lepšímu zařízení při cvičení sboru. Omlouvám se. Já nezpívám a mám mizerný hudební sluch.
Cena max 5000 Kč. Já trochu googlil a asi bych vybral Logitech Z333. Netuším, jestli je to dobrá volba.

Díky z rady.

Osobne Z333 vlastním, a prešli mi rukami aj ušami 4 z nich... 2 hrajú perfektne a v rámci ceny najlepšia voľba, jedne som reklamoval lebo pri 45Hz to vydávalo zvuk ako keď kov šúcha o kov (skoro ako keby boli "blownuté", teda poškodené tým že niekto na nich prehrával možno aj v rámci testovania, kalibrácie zvuk príliš nahlas, a preťažil reproduktory)... dostal som druhé a majú stejný problém. Dosť teda záleží od "šťastia" a kusu, resp. série, lebo často výrobcovia pod jedným názvom predávajú niekoľko rôznych produktov. Osobne si ale myslím že aj tie 2 s vadou sa dajú v pohode počúvať, a vo väčšine času si to nevšimneš, ale pri niektorých songoch to bolo počuť až veľmi. Takže záleží... Ostatne ale v porovnaní s inými sú to stále najlepšie reproduktory v tej cene. Čo som počul ostatné tak mali totálne zvuk o ničom, a subwoofer buď tlačil basy nasilu a boli zbytočne moc "tvrdé/tuhé" alebo celkovo kvalita zvuku bola nič moc.

Btw. ale tieto reproduktory sú vhodnejšie fakt k počítaču/laptopu, a zas s nimi moc vo väčšej miestnosti neuspeješ, lebo maximálna hlasitosť/výkon nie je zrovna najvyšší. Ale tak to ani nie sú reproduktory určené na "disco párty", i keď pre mňa sú hlasité až moc, ale čo poznám iných ľudí okolo mňa tak vraj moc nahlas nejdú.