Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí box Zalman ZM-VE - už se v ČR neprodává?

Ahoj, chápu dobře, že se už v ČR neprodává Zalman ZM-VE který umí zavádět ISO? Výrobce nabízí dva typy, ale v ČR je asi nelze sehnat.
Ještě se chci zeptat, v čem byl ZM-VE350 problémový oproti ZM-VE300? Jak jste problémy a nefunkčnosti řešili? Známý říkal, že mi možná prodá použitý ZM-VE350, tak ať vím co mě čeká a na co si dát pozor. Díky za info.
https://www.zalman.com/EN/Product/ProductList.do?searchCategory1=86&searchCategory2=89

Změna tupého předmětu, původně: Zalman (host)

Byl tam problém s tím, že disk chtěl, aby _ISO složka byla vytvořena jako první. Pokud bylo tohle dodrženo, pak to fungovalo.
Pokud už jsi virtuálni obrazy viděl a vybral, pak nabootování prošlo.
Já měl problém na nějakém serveru, ale tomu se nelíbilo nastavení, kdy byl současně povolen disk i virtuální CD. Pokud jsem nechal jen virtuální CD, problém nebyl.

Pár VE-350 jsem nastavoval. Vždy pomohlo dát do něj vynulovaný disk (tj. buď secure erase, nebo použít nějaký killdisk, apod.), na něm vytvořit MBR, následně oddíl, naformátovat a vytvořit _ISO složku.

VE-350 je oproti VE-300 značně rychlejší při startu a obecně je kompatibilnější v režimu virtuálního CD.

Jé jej, takových pokusů jsem dělal. No, abych byl objektivní - nakonec se tento postup ukázal jako správný, jenom se to všechno muselo dělat prostředky Malého Měkkého a jeho otvorů do světa. Před léty se mi zadařilo a od té doby jsem nedráždil hada. Navíc, přímé bootování z iso pro mě přestalo být zajímavé.

na objednávku u takového zboží znamená, že po 14 dnech přijde mail že bohužel.
já před rokem skoupil asi poslední kus v republice, fascinovalo mě že to jde. v eshopu ho měli atypicky zařazený, našel ho jen vyhledávač, proklikat se tam nešlo.
ale není důvod to prožívat, na amazonu byl normálně dostupný ten iodd.