Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako pripojit reproduktory k Samsung smart TV

Zdravim mam Samsung ue55tu8072 uhd Smart TV a rad by som si k nemu pripojil reproduktory.
V stene mam pripojku na kable (https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/sk/737780_BB_00_FB/image.jpg?x=600&y=600) a zo stropu mi ide vyvod kablov na napojenie reproduktorov.
Vie mi niekto mne ako dementovy vysvetlit ako prepojit TV s reprakmi ktore viem na tieto kable napojit?
Vopred dakujem za trpezlivost a ochotu.
PS: v telke vidim pripojenie reproduktorov cez bluetooth ale taketo nechcem
Diky

Možná by stačila prodlužovačka Master-Slave a repro se zesilovačem...

Jedna z 6 zásuvek je označena jako master, zbývající zásuvky jsou označeny jako slave. Pokud do zásuvky master zapojíte nějaký spotřebič, který nebude odebírat energii, ostatní zásuvky slave, v kterých jsou připojeny další spotřebiče, nebudou fungovat. Teprve při odběru energie v zásuvce master dojde k aktivování zásuvek slave.