Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvolenou službu nelze spustit, protože není povolena nebo s ní není spojeno žádné povolené zařízení

Ahoj, Stahoval jsem nějaké systémové aktualizace, které se nepovedli nainstalovat. Po restartu PC Probíhalo vrácení nastavení, které se změnilo během auktualizace.
Když kliknu na jakékoliv systémové aplikace, i moje, jako třeba CMD, kalkulačka, tak se zobrazí tato hláška : Zvolenou službu nelze spustit, protože není povolena nebo s ní není spojeno žádné povolené zařízení... Na netu jsem žádný návod nenašel. bylo tam spoustu otázek, ale žádné odpovědi, takže nejsem sám, komu se to stalo... Dík. Mám W10 Pro. ani vložit obrázek do dohoto přízpěvku nejde.

Ti řeknu, že jsi odpověděl trochu pozdě i všichni ostatní, co píšou o nouzáku.... toto mě napadlo před půl hodinou. Vyřešeno, vše funguje....
jenže zase nejdou vlastnosti systému spustit normálně kliknutím na ikonu tento počítač - vlastnosti, kde se ted otevře nastavení. Verzi systému 20H2 nemám.

Ti řeknu, že jsi odpověděl trochu pozdě i všichni ostatní, co píšou o nouzáku.... toto mě napadlo před půl hodinou. Vyřešeno, vše funguje....

nevím, proč někomu nadáváš, že se snaží poradit. A co tebe napadlo dřív a že jsi to vyřešil, to píšeš kde? Tedy píšeš, ale až o hodinu později. Zbytečně tak zdržuješ a otravuješ lidi, co se snaží pomoct.