Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vybrat odolný mobil do 6.5k+-?

Zdravím všechny odborníky a prosím vás o radu s výběrem nějákýho odolnýho dotykáče pro nevlastního tátu. Požadavky snad jen aby to vydrželo nějákej ten pád velikost asi nehraje roli. Možná kolem 5ti palců max ale co bude to bude. Cenový strop kolem těch 6.5 jestli za to půjde něco sehnat. Nevím vůbec jakou značku, tak se radši obracím na vás Děkuju předem.

Ale prd. Kvalitni kryt trochu precuhuje nad displej, to taky chrani a skla fungujou. Mam doma historicke Xiaomi Redmi Note2 s kterym jsem si hazel a po cca 5 letech sem sundal vrstvu a je tam jen mala okem bezne neviditelna ryha. Ale hazet mobil do zdi me nikdy nenapadlo to je pravda.

Ja mam uz treti Blackview a doteraz som bol s kazdym spokojny. Kazdy vydrzal 4+ rokov. Potom uz bola slaba baterka, tak isiel detom a nasledne do zberu. Tak si pozri ponuku nejaky BV a nejake ciselka, ktory sa ti bude pacit a splnat technicke poziadavky. Na kazdom som mal preventivne tvrdene sklo H9 tusim