Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je to vadnej zdroj?

Sel sem rodicum nainstalovat ssd do pc, nevedel si rady a trochu spechal, tak jsem pc vypinal na tvrdo kdyz sem neco spatne zapojil, pac nebudu cekat minutu az se to zapne a dalsi aby se to vyplo, dotoho to tlacitko namisto vypinani casto restartovalo :x: Mezitim cejtim krasny plastovo kovovy smrad, pocitac nechtel poslouchat na zapinani, pak se mi zapl bez obrazu, tak jsem zkontroloval konektory, restartoval zdroj a slo to. Pak uz se jenom roztocili na 1s vetraky a uz nic. Prej kdyz zapinali pc tak se jim hned vypl obcas, kontrolka zakladky normalne svitila. Cekam na jinej zdroj, ale podezrivam i CPU protoze byl zaprasenej na max a uspornej taky zrovna ne. Byl to seasonic s12ii 520 bronz

Sel sem rodicum nainstalovat ssd do pc, nevedel si rady a trochu spechal, tak jsem pc vypinal na tvrdo kdyz sem neco spatne zapojil, pac nebudu cekat minutu az se to zapne a dalsi aby se to vyplo, dotoho to tlacitko namisto vypinani casto restartovalo

Na to sa dá len povedať jedno: Práce kvapná - málo platná.
Inými slovami - pekne si to do*yebal. Niekde si to tak pokazil, takže ty - a to dosť často sa tu vyskytuje u teba - na to nemáš, teda - daj to opraviť ODBORNÍKOVI, inak (a to je zaručene isté) to ešte viacej domrvíš.

Tak zdroj to zrejme nebyl, smrad byl mozna i cejtit z toho tuny prachu... Kazdopadne jsem vyndal redukci pcie-nvme kde jsem (na te redukci) urval konektory a slape to.

Ted mam takovej jinej dotaz, mam vyfoukat ten 6let starej seasonic a nechat ho slouzit, nebo tam mam nechat nove evolveo pulse 450w? Jinak je tam fx8300 a gtx1050 ale nehraje se na tom.

Jojo, uz jsem ho otevrel a sebe-atentat nenastal, i kdyz jsem mel pochybnosti ze na me v poradne sijou boudu aby se me zbavili.

No, stlaceny vzduchy jsou dost naprd udelas jedno pc a pak uz jde malej tlak, mam doma 5 velkych a skoro vsechny uz jedou na malej fukar, nekdy zkusim sehnat kompresor jako investici protoze na notebooky jsou uz treba vetsi kalibry a je to treba kvuli zvysenim teplotam a celkove zivotnosti.

Ten seasonic, mám ho tady na podlaze a nešel nasasdit kryt, prostě ty mřížky jsou až moc těsný nebo nevim, když jsem to nasazoval tak my ten kryt vyjížděl z mřížek který ho vlastně držej jako puzle z boku, je takovej zdroj použitelnej když do něj tluču kladivem abych ohnul ty plechy?