Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po výměně GK nefunguje internet

Zdravím, dnes jsem vyměnil grafické karty.Nedoslo k žaádnému problému při výměně ale po nastartování PC mi počítač hlásí že jsem bez netu.
Stáhl jsem ovladače, a při instalaci mi to hodilo to, co vidíte na fotce.
Odinstalovávat jsem, opravoval jsem , měnil kabeláž, ale bez výsledku.
Tuší někdo co s tím, prosím ?
WiFi samozřejmě funguje....
Diky

grafika ti funguje, s tou neni nutne delat nic.

jestli to byla vlastni instalace, chipset driver mohl chybet, byva to typicka chyba.
ale kdyz neni sitovka videt, nemohla instalace ovladace skoncit uspesne.

pritom o vedomem zakazu sitovky v biosu nepises, to nedava smysl.
vykaslat se na ni a koupit v krame nejakou 1gbit pcie.