Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PayPal - nebolo mozne potvrdit adresu

Dobry den, prosim o pomoc s PayPal.

Prisla mi sprava, ze mam potvrdit svoju identitu, kvoli urcitej sume, ktora mi prisla na ucet, tak som sa prihlasil a poslal im dokumenty.

Teraz mi prisiel email s textom "We couldn’t confirm one or more of the identity documents you sent us", konkretne nepreslo "Proof of address":

"The document you provided wasn't issued within the last 12 months. Please upload a new document with the correct issue date."

Poslal som im obciansky preukaz, ktory je platny, neviem co im mam poslat pre potvrdenie adresy, aby to malo menej ako rok, byvam v podnajme, mam zmluvu, ale ta ma tiez viac ako rok, navyse nemam v obcianskom celu adresu, chyba ulica, cislo a smerove cislo. Trvaly pobyt na konkretnu adresu si neviem vybavit ked som v podnajme, potreboval by som kupit byt.

Viete mi nejako pomoct, mali ste podobnu skusenost? Budem kontaktovat aj ich podporu, ale tazko sa to vysvetluje, este v anglictine a ked je na druhej strane nejaky Ind.

Obcas mi na PayPal chodia mensie sumy, je to legalne, ale ked mi nepotvrdia adresu, obavam sa, ze mi mozu ciastocne zablokovat ucet a nedostanem sa k svojim peniazom.

Dakujem.

Ano, ked mi prisiel email, neklikal som na ziadny odkaz, prihlasil som sa v prehliadaci cez bookmark, historia tam bola spravna, urcite islo o spravnu adresu.

Inak ta vyzva bola aj tam, pod notifikaciami:

"Urgent

Please confirm your identity
To help keep your account secure, please provide documents that confirm your identity. If you've already added them, thanks. We'll email you once we've reviewed them."

Email este obsahoval toto:

"To comply with regulations, we are required to collect and verify information about our customers. As you are approaching the level of activity where we may have to limit your account capability, we encourage you to provide this information now. In doing so, you will still be able to use your PayPal account to send or withdraw money as normal."

To znamena, ze ak by som to nespravil, tak by som si zrejme nemohol posielat peniaze na bankovy ucet.

Dakujem za reakciu, tych 12 mesiacov tam nebolo, takze som to nevedel, prislo to az v sprave kde to zamietli.

Prave som zistil, ze pod "Proof of address" je aj moznost "Phone bill", potom este "Bank statement", takze im mozem poslat email kde je faktura na mobil?

Faktura za mobil obsahuje meno, adresu, aj mobilne cislo a IBAN, ktore pouzivam aj v paypal a je to v pdf, ale je len v slovencine, bude to problem?