Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk

Hezký den, mám trošku problém s PC, na kterém nejde zvuk. Co je divnější nejde zvuk ani při připojení před HDMI z TV a ani přes BT ze sluchátek ani z reproduktoru. Máte někdo předtavu, kde by mohla být chyba? Nejdřív mi PC stále hlásil, že nemá žádné zvukové výstupy. Po přeinstalaci ovladačů a nastavení v SYSTÉMech nakonec je zvukový výstup vidět ale nic se nezměnilo a zvuk stále nejde. PC DELL Inspiron 15 Gaming 7567

V správcovi zariadení pravým myšou na zvukovú kartu-Aktualizovať ovládač-Vybrať zo zoznamu dostupných ovládačov..-klik na High Definition Audio Device-Ďalej...k9SuiWMQ4xtcSpMA9
Ak High Definition Audio Device neponúkne, zrušiť zaškrtnutie Zobraziť kompatibilný hardware a vybrať Microsoft HD audio z 9.5.2020- Ďalej.. d5CrUWGEUDZc8baR8
Obrázky nie sú z tvojho modelu, ale je tam tiež Realtek HD audio. Je možné, že ti to bude fungovať aj s týmto generickým ovládačom ( v mojom prípade išlo, akurát nebudeš mať vychytávky ako vyfiltrovanie hlasu od rušenia inými zvukmi, šumom..)
potom môžeš spustiť aktualizáciu ovládačov cez Dell Update app vyšie - mal by ho prepísať aktuálnam ovládačom. Ak nie, ručne stiahnuť a nainštalovať zo stránky podpory notebooku kde poľa na vyhľadanie zadáš ServiceTag číslo notebooku z jeho spodnej strany

tak od znovu. repro v notebooku ti nefunguje ? tak najprv odpoj tie BT vecičky a sprav zvuk v notebooku. Nvidia zatiaľ nerieš to bude zvuk cez HDMi na ext. monitor. Tvoja zvuková karta je Realtek. Skontroluj v Ovládací panel - Hardvér a zvuk - Zvuk : Záložka prehrávanie - ktoré zariadenie je predvolené na prehrávanie

štart - nastavenia - aplikácie - odinštalovať realtek console ak tam je, alebo čokolvek realtek. V spravcovi zariadení kliknúť pravým na Realtek audio -Odinštalovať zariadenie a zaškrtnúť odstrániť ovládače pre toto zariadenie. Ak máš pripojené slúchatka, odpoj. Reštart a počkať kým ho nazad nedoinštaluje windows - objaví sa vpravo dole ikona repráčika.

Odinstalovavala jsem jiz i predtim. Ted tedy znovu ikona zvuku na liste se mi schovala do vyberu, ale kdyz si otevru znovu aplikace pripadne spravce zar. tak realtek neni nainstalovany. Mam tomu nejak pomoci? Stahnout sama, nebo proste cekat? Kdyz jsem tohle delala predtim tak jsem stahovala sama.