Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video DownloadHelper stahuje videa hrozně dlouho

Mám Google Chrome, verze 96.0.4664.45 (oficiální sestavení), 64bitovou verzi. V něm mám přidané rozšíření Video DownloadHelper, verze 7.6.0.0. Toto rozšíření jsem si nainstaloval nedávno a teprve teď ho zkouším.

Chtěl bych stáhnout následující video: https://tootoot.fm/cs/stream/61633bccb346370e2842a4fd. Kód vstupenky k odemčení streamu je fbd04df8. Video bych chtěl stáhnout v nejvyšší kvalitě.

Když začnu stahovat, tak se stahuje asi pět minut DASH streaming a následně se začne stahovat znovu a stahování má trvat asi hodinu a půl (to je OK), ale po chvíli už se to má stahovat dvě a půl hodiny, a když mám staženo tak 12 %, tak už do konce stahování zbývá skoro osm hodin. To bych ještě snesl, ale po chvíli už do konce stahování zbývá 20 hodin a později dokonce 40 hodin, přitom vždy je stažena jen určitá část (třeba 300 MB). Až do konce jsem to ještě nevydržel nechat stahovat. Zkoušel jsem možnosti Quick download, Download a Download & Convert, ale není v tom rozdíl.

Tuší někdo v čem je problém? Funguje Vám to bez problému? Moc děkuji za všechny odpovědi.

Problém posúvania je v tom, že to stiahnuté video NEMÁ tzv. kľúčové snímky. Konverziou cez iný program (boli spomínané) sa do prekonvertovaného videa pridajú časové značky pre kľúčové snímky a podľa nich to sa už dá posúvať.
Videokonvertory sú v podstate nastavené, aby sa vytvárali časové značky pre kľúčové snímky každých 5 min., ale dá sa (niekedy) nastaviť aj dlhší interval.

Nevím, jestli jsem to měl dát jako nový dotaz nebo napsat do této již rozběhlé diskuse, když tak to klidně přesuňte. Prostě opět problém s jedním videem: https://tootoot.fm/cs/stream/635008d360d6ef067021c9c3 a heslo je 1e46e028.

Včera asi ve 23 jsem zapnul stahování, nejprve se něco stahovalo asi 15 minut (super, to je rychlé), ale když se to dokončilo, nebylo stažené nic a místo toho se stahovalo něco dalšího a to už mělo trvat asi hodinu a půl. Nevadí, počkal bych si, jenomže asi o půlnoci už to mělo trvat asi šest hodin a za hodinu už asi dvanáct hodin. Asi tak ve 3 ráno jsem na to koukal, staženo 34 % a zbývalo asi osm a půl hodiny. Pak jsem to nechal být a šel jsem od počítače pryč. Nyní je to již staženo (odhaduji, že se to tak do toho poledne mohlo stahovat).

Ale mám dotaz, proč to trvá tak dlouho a zda to nejde nějak urychlit? Druhý, důležitější dotaz: to video má jenom 665 MB, řekl bych, že se mi to tedy asi nestáhlo v nejvyšší kvalitě. A třetí, nejdůležitější dotaz: když se mi to stáhlo, tak mám v levém horním rohu videa QR kód. Ten mi samozřejmě vadí, protože v tom videu překáží. Jak se dá pryč, resp. proč to stahuje čárový kód? Při přehrávání tam žádný čárový kód není.

Vypozoroval jsem, že to bude nějak souviset s tím, že toto je již střih videa, není to to video, které se včera večer vysílalo živě. (Toto je tak o dvacet vteřin kratší, možná o víc.) Vždy, když to stáhnu ihned po odvysílání, tak je to v pohodě, a když stahuju potom už upravený, zkrácený záznam, tak to dělá takovéto problémy.

Děkuji za rady.

ale když se to dokončilo, nebylo stažené nic a místo toho se stahovalo něco dalšího a to už mělo trvat asi hodinu a půl

Ono to po stažení (jsou to dvě části) ty soubory spojuje dohromady. A to trvá - podle velikosti souboru.
Dvouhodinové video se "agreguje" dlouho. Zkus stahovat menší soubor (menší rozlišení).
Ten QR kód je daň za použití toho agregátoru (můžeš si ho koupit). https://www.downloadhelper.net/convert
Ale není potřebný u všech videí - tam pak žádný QR není..

[96253-herman-1-jpg]
[96254-herman-2-jpg]

Ano, přesně takhle to vypadalo u mě. A proč tedy se někdy stahuje jedna část a jindy dvě? Řekl bych třeba obraz a zvuk, ale to asi nebude ono, protože obraz i zvuk mají všechna videa, a přesto to agreguje jenom někdy.