Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil nejde zapnout

Dobrý den,

mám velký problém s mobilem. Mobil mi nejde vůbec zapnout, po stisku a podržení zapínacího/vypínacího tlačítka vůbec nereaguje, ani neblikne, nezavibruje a nevydá žádný zvuk a chová se jako mrtvý. Po připojení nabíječky mobil blikne, zavibruje, pípne, rozsvítí se displej a tam nápis "Nabíjení" a animace nabíjející se baterky a pak úplně chcípne a je jak mrtvý a pak zase blikne, pípne, zavibruje, objeví se nápis "Nabíjení" a nabíjecí animace a chcípne a tak pořád dokola.

Napadají mě různé příčiny, lepší varianty jsou špatná baterie (nebo špatná nabíječka), nejhorší varianta je problém v hardwaru mobilu.

Víte prosím někdo, čím to je?

Děkuji.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
A nenatekla ti do mobilu voda,třeba při dešti jsi ho neměl v ruce venku.Ale zkusit můžeš nouzový rež…
Rakip 06.12.2021 21:49
Rakip
Voda vím, že mi do nich nenatekla určitě. SD kartu tam nemám. A nemyslím, že by to mělo kít vliv na… nový
Lubos123456 08.12.2021 22:32
Lubos123456
Tohle chování vypadá na naprosto chcíplou baterku. nový
Rce 08.12.2021 23:07
Rce
Nebo na vybitou baterku a vyvaklaný konektor - taky už jsem měl podobné problémy, které vyřešilo tla… poslední
gilhad 09.12.2021 00:52
gilhad

A nenatekla ti do mobilu voda,třeba při dešti jsi ho neměl v ruce venku.Ale zkusit můžeš nouzový režim tím,že budeš držet tlačítko pro spuštění a zároveň tlačítko snížení hlasitosti.Možná před tím vyndat i SD kartu pokud ji tam máš.

Voda vím, že mi do nich nenatekla určitě.

SD kartu tam nemám. A nemyslím, že by to mělo kít vliv na funkčnost nebo zapnutí a hned chcípnutí, ne?

Nouzový režim nevím, jestli mi vůbec může pomoct? Ani se do něj není jak dostat, mobil do vteřiny neho jejího zlomku hned chcípne, nestihne se časově ani vlezení do žádné části systému. A některé ty mobily jsou tlačítkové, ty ani nouzový režim nemají, nebo jo?

Nebo na vybitou baterku a vyvaklaný konektor - taky už jsem měl podobné problémy, které vyřešilo tlačení konektoru nějakým směrem, ohýbýní drátu určitým způsobem, nebo uděláním uzlu na drátu - pak to chodilo, i baterka se nabila, ale tím drátem se nesmělo z té správné polohy hnout. (Jasně, pak šel drát z domu a nový zase fungoval normálně, baterky baterkovaly přiměřeně atd ... No nejen při napájení, ale třeba i u sluchátek, elektrických udělátek ...)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru