Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde lze dokoupit kabel (adaptér) do el.zásuvky k externímu disku Verbatim Store 'n' Go Gen2 -4TB?

Koupil jsem si externí disk Verbatim Store 'n' Go Gen2 - 4TB, externí 2.5" HDD, USB 3.0, černý. Prodávají například zde.
https://www.suntech.cz/produkt/454366-verbatim-store-n-go-gen2-4tb-externi-2-5-hdd-usb-3-0-cerny/

Omylem jsem vyhodil kabel do elektriky. Bohužel jsem koupil disk, který musí být v el.zásuvce, což bych už nikdy neudělal.

Potřebuji velmi rychle (zítra dopoledne) tento kabel (adaptér) do el.zásuvky někde koupit. Umí někdo poradit? Tento disk prodávají v Datartu a OKAY. Ale u jedněch nevědí, jestli se dá dokoupit pouze kabel a u druhých infolinka není o víkendu v provozu.

Řešení:

Má, ale má stolnú 3,5" verziu. Na napájanie potrebuje štandardný 12V/2A adaptér s DC konektorom 5521 alebo 5525 (z foto nepoznám aký presne je tam použitý konektor).

Edit: Tak Verabtim dokonca uvádza že stačí 12V/1,5A model adaptéru ADS-25D-12 12018E výrobca SHENZHEN HONOR ELECTRONIC CO.LTD, avšak sa mi nepodarilo dopátrať použitý konektor, tipujem ale že na 90% to bude 5521, pretože ten sa vyskytuje najčastejšie.

Má, ale má stolnú 3,5" verziu. Na napájanie potrebuje štandardný 12V/2A adaptér s DC konektorom 5521 alebo 5525 (z foto nepoznám aký presne je tam použitý konektor).

Edit: Tak Verabtim dokonca uvádza že stačí 12V/1,5A model adaptéru ADS-25D-12 12018E výrobca SHENZHEN HONOR ELECTRONIC CO.LTD, avšak sa mi nepodarilo dopátrať použitý konektor, tipujem ale že na 90% to bude 5521, pretože ten sa vyskytuje najčastejšie.

Byl jsem teď v prodejně elekro, vedoucí rozdělal obal a vyndal nějaký univerzální adaptér, kde je více konektorů. Vyzkoušel to na můj ext. disk, který jsem měl s sebou, ale nedokázal to natočit. Prý to má 1500 mA, silnější nemá a na tento disk to prý nestačí.