Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomaleni internetu se zaplou hrou

Nečekám tu řešení, ale zkusím se zeptat.

Mám notebook: něco takovýhoto: https://www.mall.cz/notebooky/lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-81y4015pck

Za normálních okolností mi speedtest naměří rychlost internetu 60-80 Mbps

Když zapnu nějakou hru a pak dám speedtest, naměří mi to 8,8 Mbps

Dřív mi to nedělalo... ví někdo, co s tím? Celý internet se nezpomalí, na mobilu mi to dál naměřuje několikanásobně vyšší hodnoty.

Poradí někdo, prosím, co tam může být špatně?

Tak zkontrolovat ovladače zda jsou všechny aktuální. Já osobně páč mě nebaví je hledat používám drive easy. U free verze je to kdo to nezná trochu nepraktické,ale funkční. Většina ovladačů není exe,takže je třeba ve správci zařízení po stažení je instalovat ručně a zadat cestu ke složce kde se stáhnou,ale napřed si je zálohuji a pak je instalují. Po aktualizaci všech ovladačů odstraním instalaci toho drive easy a v Revo Uninstaller ho kompletně odinstaluji. A u Win10 ještě spustím jrt.exe ten odstraní z Windows systém nějaký pozůstatek toho easy.