Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslovanie USB

Dobrý deň,
Chcel by som sa spýtať na nejaký softvér na zaheslovanie USB kľúča ktorý bude slúžiť na firemné veci nič veľké tam nebude.
e. bude postačovať bit locker na tieto veci ? ďakujem

Já používám toto:
Uzamčení USB disku pomocí PIN kódu
Na USB klíči si můžete přenášet prakticky cokoli. Pokud nechcete, aby se k souborům a obsahu někdo dostal, využijte zaheslování pomocí programu USB Lockit. Jednoduše si tak USB disk uzamknete heslem a nikdo se k souborům kromě vás nedostane. Aplikace je k dispozici pro mobil i počítač.
USB Lockit funguje na třech jednoduchých krocích - stačí zvolit disk, vymyslet heslo a zaheslovat celý disk. Spolupracuje se všemi USB disky a externími disky formátovanými ve FAT32 módě. Aplikaci není třeba instalovat.
https://www.usblockit.com/#download