Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte grafickou kartu do 3.000,- Kč (pro práci s Adobe Illustratorem)

Ahoj,
mám doma PC Fujitsu Siemens Scaleo, rok a půl starý, windows XP a dělám s Adobe illustratorem. Moje současná grafická karta je asi za 600,-Kč bez DPH a absolutně nezvládá. Koukala jsem se na nějáké karty na webu, ale je jich tolik, že nevím podle jakých kritérií bych měla vybírat. Cena tak do 3 000,- s DPH. A taky mi prosím poraďte, zda k tomu stačí pasivní chlazení nebo rovnou sáhnout po něčem, kde je vrtulka. Díky. Síma.

Změna předmětu, původně: grafická karta (host)

akcelerator vobec neries, na Illustrator tiu staci hocijaka 2D grafika (prakticky hocijaka co sa dnes predavaju). Sekanie pri hrach je uz vec ina, a ak sa na tom PC 90% casu pracuje v Illustratori a 10% casu hra, je zbytocne investovat do grafiky. V tvojom pripade si kup vykonny dvojjadrovy procesor a este aspon 1GB RAM. Pretoze vobec ta nelimituje grafika.