Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi nainstalovat grafická karta 8500 gt

nejde mi nainstalovat grafická karta 8500 gt instalační cd nenajede otevřu ho ručně a pak v instalaci dojde k chybě že nvidia nenašla odpovídající ovladače.ještě se zeptam nevadí že je to grafika od asusu a deska je gigabite.díky.
Změna předmětu, původně: hardware (Kurt)

tak jsem ty ovladače konečně instaloval.ovšem problém se přemístil o kousek dál.nejde spustit počítač jinak než přes režim agp.a přitom to hlásí že je grafika ok.ovladače ok.prostě když dam kabel z monitoru na nově instalovanou grafiku tak je tma.