Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi nainstalovat grafická karta 8500 gt

nejde mi nainstalovat grafická karta 8500 gt instalační cd nenajede otevřu ho ručně a pak v instalaci dojde k chybě že nvidia nenašla odpovídající ovladače.ještě se zeptam nevadí že je to grafika od asusu a deska je gigabite.díky.
Změna předmětu, původně: hardware (Kurt)

To, že je deska od jiného výrobce než grafická karta nevadí.
Jaký máš operační systém jsi nenapsal. Pokud instaluješ Windows ovladače na Linuxu, nepojede ti to.
Na internetových stránkách výrobce karty si můžeš stáhnout aktuální ovladače p svou kartu a svůj operační systém.

mám windows xp a z internetu už jsem je stahoval.mohl bych možná přeinstalovat kompletně celý windows??pomohlo by to???už si nevím rady.ještě to hlásilo že v systému není správně nastavaný kompatibilní hardware.je to něco v biosu???děkuji za každou radu

tak jsem ty ovladače konečně instaloval.ovšem problém se přemístil o kousek dál.nejde spustit počítač jinak než přes režim agp.a přitom to hlásí že je grafika ok.ovladače ok.prostě když dam kabel z monitoru na nově instalovanou grafiku tak je tma.