Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s rychlostí připojení od UPC

Zdravím.
Mám připojení k internetu od UPC, tarif LIGHT 6144/512 kb/s.
Jelikož se mi nelíbilo načítání stránek, tak jsem změřil rychlost a nevěřil jsem vlastním očím.
Jede to zhruba 1200 kb/s. Modem je po restartu. Breberky žádné.
Vin XP sp2. Je to poprvé co se mi to stalo.
Díky za odpovědi.

Tak jsem jim pořádně vynadal a výsledek je tady. :-D

Přijměte prosím naší omluvu za vzniklé nepříjemnosti týkající se dočasně zhoršené rychlosti internetu.

Na odstranění uvedeného problému pracujeme. K obnovení rychlosti Internetu UPC dle poskytovaného tarifu dojde, dle vyjádření technického oddělení, v průběhu čtvrtka 9. 10. 2008.

Zároveň jsme provedli kontrolu poskytovaných služeb na uvedeném klientském účtu.

Služby digitální kabelové televize Standard Vám je poskytována se slevou 50% z měsíčního předpisu po dobu 12 měsíců, ve Vašem případě od října 2008 do září 2009 včetně.

Služba Vysokorychlostního internetu UPC light Vám je poskytována se slevou 50% z měsíčního předpisu po dobu 4 měsíců, ve Vašem případě pak od října 2008 do ledna 2009.

Děkujeme za Vaše pochopení, Váš zájem, spolupráci a trpělivost.

S pozdravem a přáním příjemného dne

No nevím - zajímavé je, že jste si toho všimli až teď.
Podle mě to "lítá" už minimálně měsíc. A klidně i půl dne, než se to zvedne do správných hodnot.
Asi fakt dělají techtle-mechtle, kvůli inzerovanému zvyšování rychlosti.

jj, taky mi to kolisa smerem dolu 3-[

ale resit to nehodlam, me je to jedno, mam jen "Starter" a web zatim pouzivam hlavne na prohlizeni stranek. Skoro nestahuju a online hry snad v zime, ted neni cas.

Maji zvysovat rychlosti ?

Nevite jestli budou zvysovat i ten Starter ? Ted mam mit 2Mb/s na 256kb/s a hodilo by se mi ten upload o neco zvysit prave kvuli tim hram, co planuju na zimu. ;-)

Já ten mail našel v koši.

Vazena pani, vazeny pane,

dekujeme Vam ze vyuzivate sluzeb spolecnosti UPC Ceska republika a.s. Dovolte, abychom Vas informovali o vyraznem zlepseni jedne z nich, a sice vysokorychlostniho internetu UPC.

Rychlost Vaseho soucasneho pripojeni Easy je nyni 4 096/256 kbps. Od 1. ledna 2009 Vam automaticky zacneme navysovat rychlost pripojeni az na konecnych 13Mb/1,5Mb. Ostatni parametry sluzby, vcetne ceny, se nemeni. Vami vyuzivana internetova sluzba tak bude nadale nejvyhodnejsi co do pomeru kvalita/cena.

O presnem harmonogramu postupneho navysovani Vas budeme informovat behem tohoto podzimu.

Doufame, ze neustale zlepsovani vykonu naseho vysokorychlostniho internetu prispiva k Vasi spokojenosti s touto sluzbou. I nadale budeme pracovat na tom, aby vysokorychlostni internet od UPC byl diky svym parametrum ten nejlepsi na internetovem trhu.

Dekujeme Vam za zajem o nase sluzby a jsme radi, ze je budete vyuzivat ke sve spokojenosti i v budoucnu.

S pratelskym pozdravem

Vase UPC

To je právě to co se mi nelíbí. Už se mi to nechtělo hledat.
Napiš jim přes ten jejich kontaktkní formulář a uvidíš.
Volat je ztráta času, trvá to než se vůbec dostaneš na řadu.
Ale musíš na ně opravdu tvrdě!!!
Já už s něma bojuju zhruba 2,5 měsíce. ]:)
Dnešní mail od UPC mě poprvé uspokojil. Konečně napsali něco kladně.

Ano "kladně marketingově".
ČTI: zaplatíš stejně, na rychlosti možná zapracujeme (tak nebo tak, páč kvůli tobě si víkend nezkazíme)
---
Rychlost mám dobrou, jen mám výkyv- a to i směrem nahoru (nad rámec smlouvy):-) A začínám pozorovat i všeobecnou pomalost serverů. :-D