Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone nelze nabít!

Zdravím, dnes mi po cca 2.5 letech přestalo fungovat nabíjení u telefonu xiaomi mi note 10 - zkoušel jsem vyměnit nabíječku , ale stále se pouze objeví hláška Mi powered by android a pak už nic a takhle stále dokola.. Asi bude rozbitý nabíjecí port.Souhlasite? Je možné ho v servisu vyměnit? Nebo dokonce sám doma? Předem díky za pomoc. :)

Já bych se dneska nedivil už ničemu, snad zabere ten reset. Nechám se překvapit. Není to tak dlouho, co jsem měl doma mobil a tvářil se, že se nabíjí, ale vůbec se nenabil ani po 24 hodinách. Už jsem nevěděl co dál, tak jsem ho dal na power banku (ta má své kabely ) a normálně se nabil a fungoval.

Zatim nic nemaz.
Pust telefon jen do ADB nebo Download rezimu, tak ze ti nebude restartovat a zapoj dobijecku. Uvidis jestlli se dobiji nebo ne.

Asi bude rozbitý nabíjecí port.Souhlasite?

Rozbity bude spis bootloader (zavadec), takove to restartovani ve smycce je pro neho typicke. Zaloha telefonu jde jednoduse pres adb backup (adb backup -all -f D:\cesta_k_zaloze\data.ab), ale chce to alespon zakladni znalosti s Android.
Misto flashovani bych prvni po zaloze zkusil jen SWAP. U toho flashovani jestli jsou nejake nejasnosti na portu USB-C a behem flash se odpoji tak ..

Tak bohužel další problém je , že zařízení není nalezeno, to samé bylo i u druhého telefonu, ale tam stačilo odemknout developer options a povolit USB debugging , ale to tady nastavit nemůžu ... Lze to nějak obejít?

Tak pokud ta data pro tebe byla dulezita, tak jiste mas jejich zalohu, nebo jsi je alespon synchronizoval na cloud. Pokud ne tak je to pouceni pro priste ze dolovat data z zjevne mrtveho telefonu je uz trosku pozde (navic kdyz ma pouze interni pamet)

A jelikoz telefon jak pises nelze dostat do recovery modu, tak jej odnes do servisu nebo do elektroodpadu (vzhledem k vyprseni zaruky bude mozna levnejsi poridit novy).