Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s klávesou CapsLock

V poslední době když stisknu klávesu CapsLock se mi na displeji asi na tři sekundy objeví šedivý symbol (na obrázku) a po tu dobu počítač nebere stisk kláves.

[94487-capslock-jpg]
Mám NB asi rok starý s legálním W10. Nevím o tom, že bych povolil nějakou aktualizaci co bych si mohl myslet, že tohle způsobila.
Chci se zeptat:

Lze tuto funkci nějak vypnout, aby mi nezdržovala psaní?

Objevuje se mi zpráva, že si mohu bezplatně nainstalovat W11, zatím jsem to nepovolil. Počítač potřebuji hlavně ke sledování internetu, občas si něco naskenuji nebo vytisknu na multifunkční laserové tiskárně Samsung.
Myslíte, že instalace W11 je dobrý nápad a že ta funkce mne nebude otravovat?
Taky bych rád, aby se v té instalaci nevyskytovaly chyby co ve starších woknech nejsou.

https://pc.poradna.net/questions/3053079-w10-jak-psat-pismena-dtn

Prečítaj si - ak nevieš ingliš - tak si to PRELOŽ
https://www.reddit.com/r/Lenovo/comments/go5d5e/how_do_i_turn_off_the_on_screen_caps_lock/
Jednoducho - Lenovo Utility prestalo reagovať.
Nemusíš nič odinštalovať, len asi utilitu reštartovať.
Z debaty tam:
do vyhľadávacieho panela systému Windows zadajte „Lenovoutility“.

Kliknite na "Nastavenia aplikácie"

Kliknite na tlačidlo s nápisom „opraviť“
Poznámka pod čiarou. Neponáhľaj sa s prechodom na W11. Systém je sýce funkčný, ale ešte je v plienkach a stále má nejaké muchy. O tomto uvažuj o také 2-3 roky, dovtedy bude W11 už dosť vyladený. Veď podobné to bolo i s W10 - mnohí hŕŕŕŕ na W10 a potom tu onanovali, lebo hento a toto nefungovalo.
Teraz sú W10 dostatočne stabilné.

Tak se mi to zase spustilo. Naštěstí už vím, jak to zrušit, aspoň myslím.
U toho "Typ spouštění (nastavit Zakázáno)" je dole "Stav služby", asi je potřeba ještě nastavit "Zastavit".
Uvidím co na mne ta mašinka ještě chystá. S tím tlačítkem CapsLock při psaní ďťň už jsem se smířil.
3-[