Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s klávesou CapsLock

V poslední době když stisknu klávesu CapsLock se mi na displeji asi na tři sekundy objeví šedivý symbol (na obrázku) a po tu dobu počítač nebere stisk kláves.

[94487-capslock-jpg]
Mám NB asi rok starý s legálním W10. Nevím o tom, že bych povolil nějakou aktualizaci co bych si mohl myslet, že tohle způsobila.
Chci se zeptat:

Lze tuto funkci nějak vypnout, aby mi nezdržovala psaní?

Objevuje se mi zpráva, že si mohu bezplatně nainstalovat W11, zatím jsem to nepovolil. Počítač potřebuji hlavně ke sledování internetu, občas si něco naskenuji nebo vytisknu na multifunkční laserové tiskárně Samsung.
Myslíte, že instalace W11 je dobrý nápad a že ta funkce mne nebude otravovat?
Taky bych rád, aby se v té instalaci nevyskytovaly chyby co ve starších woknech nejsou.

https://pc.poradna.net/questions/3053079-w10-jak-psat-pismena-dtn

Tak se mi to zase spustilo. Naštěstí už vím, jak to zrušit, aspoň myslím.
U toho "Typ spouštění (nastavit Zakázáno)" je dole "Stav služby", asi je potřeba ještě nastavit "Zastavit".
Uvidím co na mne ta mašinka ještě chystá. S tím tlačítkem CapsLock při psaní ďťň už jsem se smířil.
3-[