Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrémní dropy fps CS:GO

Zdravím mám tenhle PC - 6jádrový procesor Intel Core i5-10400F (2.9GHz, TB 4.3GHz, HyperThreading),
16GB operační paměti DDR4 Frekvence paměti [MHz]: 2 666
pevný disk 1TB SSD M.2 PCIe NVMe
grafická karta MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC 6GB GDDR6
550W zdroj SilentiumPC Elementum E2,

A mám problém s fps ze 400fps mi najednou dropnou fpska na 90fps například...Nebo když vyběhne víc hráčů tak mi dropnou fps...Nebo při střelbě se mi to trhá a dropujou fps...
Vyzkoušel jsem mnoho návodu co jsem našel na googlu,ale nic nepomohlo..A jinak mam v nastavení obrazu vše na low

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Chybí mi tady údaj, na jakou rychlost běží monitor (Hz) a na jekém rozlišení hru hraješ.

Jsem přesvědčen, že karta MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC 6GB GDDR6 nemůže
na základních frekvencích mít problém s hrou jako CS: GO.

Jestliže snížíš někdev nastavení fps třeba na 144 Hz, bude to pořád skvělý zážitek a dropy nebudou.

// update

Rozlišení 1280 x 960 To je divné samo o sobě.
Něco tam nemáš v pořádku a to nejspíše softwarově.

podle toho kolik kdo potřebuje, profi hráči hrají na 240hz monitorech tak z té hry potřebují vytáhnout 240 fps teď už to není ani tak důležité jako dřív + zmiňované roztáhnutí obrazu a kvůli poměru stran se taky dost mění manipulace s myší, to se dá taky nastavit příkazem m_yaw, je tam prostě víc faktorů a jeden z nich je i více FPS, tak to bych to asi ukončil